Firemné akcie

Firemné akcie

Na lodiach

Plavba na lodi s bohatým občerstvením a ochutnávkou vína s profesionálnym someliérom je skvelým zážitkom a zaujímavou akciou pre každú firemnú akciu.  Plavba je spojená s návštevou malebných moravských obcí a vínnych sklepov. Na palube je vám k službám skúsená posádka s kapitánom a sprievodcom.

V prístave

Príjemné posedenie pod korunami stromov na ostrove s panorámou prístavu s rozvoňávajúcou grilovačkou je tou správnou voľbou pre oddychové stretnutie v spoločnosti svojich kolegov a firemných partnerov. K dispozícii je vám skúsený personál s profesionálnymi službami pre vaše pohodlie. Akciu je možné kombinovať s návštevou historického centra Skalice a pamiatok.

Ďalšie možné akcie

Kolektív sa najlepšie utužuje spoločnými zážitkami. Ponúkame vám množstvo plavieb pre tímové akcie. Vytvorte si posádky s kapitánom a plavte sa po Baťovom kanáli za dobrodružstvom. Na plavbe na Vás čakajú zaujímavé miesta a zastávky. Vinári z moravských pivníc vás radi pohostia a prevedú svojím vinohradom. Posádky si oddýchnu pri dobrom obede a naberu nové sily a množstvo informácií pri prechádzke unikátnym skanzenom moravskej dediny v Strážnici. 

Ponuku Vašej akcie Vám radi vypracujeme na požiadanie. Programy je možné kombinovať a prispôsobiť individuálnym požiadavkám.