Loading

Víkendové plavby

Dobrodružná a náučná plavba pre všetkých, ktorí  chcú spoznať jedinečnú históriu Baťovho kanála v sprievode lodivoda. Počas plavby z prístavu Skalica sa budete plaviť po hraničnom toku Baťovho kanála do prístavu Sudoměřice, kde sa nachádza unikátne technické zariadenie Výklopník, ktoré v minulosti zohralo významnú úlohu pre firmu Baťa, ktorá po tomto kanáli prepravovala hnedé uhlie, tzv. lignit, do svojich teplární v Otrokoviciach. Typická baťovská architektúra Výklopníku a okolitých stavieb Vás prenesie späť do doby Tomáša Baťu - jedného z najlepších ekonómov a stratégov všetkých čias.

Počas plavby sa dozviete zaujímavé informácie z histórie i súčasnosti Baťovho kanála a unikátnych zariadeniach, ktoré sa na Baťovom kanáli nachádzajú a dodnes využívajú.

Plavby sa realizujú počas víkendu (sobota a nedeľa a počas sviatkov) v čase:

13:00 h

15:00 h 

Lístky na plavbu sa predávajú v hotovosti len v daný deň v prístave od 12 h (rezervácie vopred na tento typ plavby nie sú možné).

V prípade nutnosti čakania na najbližšiu voľnú plavbu je možné vyplniť čas prehliadkou historických pamiatok Skalice (cez víkendy od polovice mája do polovice septembra sprístupnené zdarma), zájsť na chutný obed alebo si zahrať golf.

Platba za plavby možná len v hotovosti.

AKTUÁLNA INFORMÁCIA:

5.7.2017 plavby v čase 13, 14, 15 h (pri minimálnom počte 6 záujemcov)

Náš tip:

v prípade, že by ste sa chceli vyhnúť čakaniu na plavby alebo obsadenej kapacite plavieb, odporúčame vyskúšať si plavbu na prenajatom motorovom člne, ktorý si riadite po zaškolení sami, ak si čln rezervujete, budete ho mať pripravený na daný čas bez nutnosti čakania! Viac info o prenájme člnov nájdete v časti MOTOROVÉ ČLNY!

 

Cenník víkendových plavieb s lodivodom (trvanie plavby cca. 40 min)
Ukážková plavba Skalica - Sudoměřice a späť    Cena plavenky
Dospelí      6,00 €
Deti do 6 rokov      4,00 €
Rodina (2 + 1 do 6 rokov)    15,00 €
Rodina (2 + 2 do 6 rokov)    18,00 €

 

 

 

Špeciálne ponuky


Pripravujeme pre Vás množstvo zaujímavých ponúk a programov na sezónu. Využite naše špeciálne ponuky a nechajte sa nami pozvať do regiónu bohatého na vodu, lode a skvelé zážitky pre celú rodinu i priateľov.

Čítaj viac

Kalendár akcií


Počas sezóny od mája do septembra v prístave organizujeme niekoľko zaujímavých hudobno-zábavných podujatí. Príďte sa s nami zabaviť a oddýchnuť si do pekného areálu nášho prístavu.

Čítaj viac

Fotogaléria


Podeľte sa s nami o príjemné a dobrodružné chvíle na palube lodí. Vaše fotografie nás potešia a radi ich zverejníme na našej stránke ako inšpiráciu k plavbe pre ďalšie posádky prístavu Skalica.

Čítaj viac

    Prečo s nami?

  Máme dlhoročné skúsenosti s plavbou, ktoré Vám radi odovzdáme, a na počkanie z Vás urobíme kapitánov lodí.

  Náš skúsený personál sa Vám bude venovať dovtedy, kým sa nebudete na plavbu cítiť 100% pripravení.

  Naše lode majú pravidelný servis a dbáme na to, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a citíli sa bezpečne a pohodlne.

  Počas Vašej plavby sme Vám neodmedzene k dispozícii a v prípade potreby sa k vám vieme obratom dostať.

  Na plavbu Vás vybavíme potrebnými informáciami a mapami, aby Vám neušlo to najzaujímavejšie na Baťovom kanáli.