Loading

Plavba na kajutových lodiach

Plavba na kajutových lodiach patrí medzi obľúbené spôsoby viacdennej dovolenkyna Baťovom kanáli. K riadeniu lode nie sú potrebné kapitánske skúšky! Staňte sa kapitánom lode a strávte krásne chvíle so svojími blízkými na vodách Baťovho kanálu a rieky Morava. Skúsení personál prístavu vás podrobne zaškolí a odovzdá Vám všetky potrebné informácie k vašej bezpečnej a pohodlnej plavbe. Lode sú svojou kapacitou určené pre posádky 2-4 osôb.

Dobrou alternatívou pohodlnej plavby určenej predovšetkým pre páry je prenájom malej kajutovej lode. Tieto typy lodí sú určené predovšetkým na 1 dňové plavby. Prekvapte svojich partnerov, prenajmite si malú kajutovú loď a zažite romantické chvíle na palube lodi. Tento typ lodí poskytuje príjemné zázemie pre riadenie lode a malú kajutku určenú na oddych posádky. Tento typ plavby je tiež vhodný ako originálny darček. Radi pre Vás zdarma pripravíme darčekový poukaz. 

 

Informácie a podmienky prenájmu lodí

Zistiť voľné termíny a lode

 

Špeciálne ponuky


Pripravujeme pre Vás množstvo zaujímavých ponúk a programov na sezónu. Využite naše špeciálne ponuky a nechajte sa nami pozvať do regiónu bohatého na vodu, lode a skvelé zážitky pre celú rodinu i priateľov.

Čítaj viac

Kalendár akcií


Počas sezóny od mája do septembra v prístave organizujeme niekoľko zaujímavých hudobno-zábavných podujatí. Príďte sa s nami zabaviť a oddýchnuť si do pekného areálu nášho prístavu.

Čítaj viac

Fotogaléria


Podeľte sa s nami o príjemné a dobrodružné chvíle na palube lodí. Vaše fotografie nás potešia a radi ich zverejníme na našej stránke ako inšpiráciu k plavbe pre ďalšie posádky prístavu Skalica.

Čítaj viac

    Prečo s nami?

  Máme dlhoročné skúsenosti s plavbou, ktoré Vám radi odovzdáme, a na počkanie z Vás urobíme kapitánov lodí.

  Náš skúsený personál sa Vám bude venovať dovtedy, kým sa nebudete na plavbu cítiť 100% pripravení.

  Naše lode majú pravidelný servis a dbáme na to, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a citíli sa bezpečne a pohodlne.

  Počas Vašej plavby sme Vám neodmedzene k dispozícii a v prípade potreby sa k vám vieme obratom dostať.

  Na plavbu Vás vybavíme potrebnými informáciami a mapami, aby Vám neušlo to najzaujímavejšie na Baťovom kanáli.