Loading

Firemné akcie

Na lodiach

Plavba na lodi s bohatým občerstvením a ochutnávkou vína s profesionálnym someliérom je skvelým zážitkom a zaujímavou akciou pre každú firemnú akciu. Zábavný program na lodi v podobe súťaží alebo kúzelníckej šou bude nezabudnuteľným zážitkom a vytvorí výbornú atmosféru pre Vašich kolegov a obchodných partnerov. Plavba je spojená s návštevou malebných moravských obcí a vínnych sklepov. Na palube je vám k službám skúsená posádka s kapitánom a sprievodcom.

V prístave

Príjemné posedenie pod korunami stromov na ostrove s panorámou prístavu s rozvoňávajúcou grilovačkou je tou správnou voľbou pre oddychové stretnurie v spoločnosti svojich kolegov a firemných partnerov. K dispozícii je vám skúsený personál s profesionálnymi službami pre vaše pohodlie. Teambuildingové akcie vás prenesú do pirátskeho areálu so súťažami a zábavnými stanoviskami. Akciu je možné kombinovať s návštevou historického centra Skalice a pamiatok.

Ďalšie možné akcie

Kolektív sa najlepšie utužuje spoločnými zážitkami. Ponúkame vám množstvo plavieb pre tímové akcie. Vytvorte si posádky s kapitánom a plavte sa po Baťovom kanáli za dobrodružstvom. Na plavbe na Vás čakajú zaujímavé miesta a zastávky. Vinári z moravských pivníc vás radi pohostia a prevedú svojím vinohradom. Posádky si oddýchnu pri dobrom obede a naberu nové sily a množstvo informácií pri prechádzke unikátnym skanzenom moravskej dediny v Strážnici.

Ponuku Vašej akcie Vám radi vypracujeme na požiadanie. Programy je možné kombinovať a prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Zabezpečujeme tiež ubytovacie, stravovacie a dopravné služby.

   

 

Špeciálne ponuky


Pripravujeme pre Vás množstvo zaujímavých ponúk a programov na sezónu. Využite naše špeciálne ponuky a nechajte sa nami pozvať do regiónu bohatého na vodu, lode a skvelé zážitky pre celú rodinu i priateľov.

Čítaj viac

Kalendár akcií


Počas sezóny od mája do septembra v prístave organizujeme niekoľko zaujímavých hudobno-zábavných podujatí. Príďte sa s nami zabaviť a oddýchnuť si do pekného areálu nášho prístavu.

Čítaj viac

Fotogaléria


Podeľte sa s nami o príjemné a dobrodružné chvíle na palube lodí. Vaše fotografie nás potešia a radi ich zverejníme na našej stránke ako inšpiráciu k plavbe pre ďalšie posádky prístavu Skalica.

Čítaj viac

    Prečo s nami?

  Máme dlhoročné skúsenosti s plavbou, ktoré Vám radi odovzdáme, a na počkanie z Vás urobíme kapitánov lodí.

  Náš skúsený personál sa Vám bude venovať dovtedy, kým sa nebudete na plavbu cítiť 100% pripravení.

  Naše lode majú pravidelný servis a dbáme na to, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a citíli sa bezpečne a pohodlne.

  Počas Vašej plavby sme Vám neodmedzene k dispozícii a v prípade potreby sa k vám vieme obratom dostať.

  Na plavbu Vás vybavíme potrebnými informáciami a mapami, aby Vám neušlo to najzaujímavejšie na Baťovom kanáli.