Loading

Darčekové poukazy na každú príležitosť

Darčekové poukazy sú vďačnou pozornosťou pri každej príležitosti. Ak hľadáte vhodný darček, tak ste práve našli! Stačí napísať na našu adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Radi Vám poradíme a odporučíme najlepšu možnosť. Poukazy zasielame obratom! 

Ďalšiu plavebnú sezónu slávnostne otvoríme 1.5.2017!  

Pre všetkých nadšencov a záujemcov o plavbu odporúčame rezervovať si termín (predovšetkým na viacdennú plavbu na kajutových lodiach) v predstihu pred sezónou. Môžete tiež využiť naše výhodné zľavy.

Aktuálne informácie o pripravovaných novinkách a aktivitách môžete sledovať na tejto stránke alebo na FB funpage PRÍSTAV SKALICA NA BAŤOVOM KANÁLI (@pristavskalica), kde pre vás pripravujeme tiež zaujímavé súťaže o plavby. 

Tešíme sa na vás v sezóne 2017!

Ahoj na vode! 

Špeciálne ponuky


Pripravujeme pre Vás množstvo zaujímavých ponúk a programov na sezónu. Využite naše špeciálne ponuky a nechajte sa nami pozvať do regiónu bohatého na vodu, lode a skvelé zážitky pre celú rodinu i priateľov.

Čítaj viac

Kalendár akcií


Počas sezóny od mája do septembra v prístave organizujeme niekoľko zaujímavých hudobno-zábavných podujatí. Príďte sa s nami zabaviť a oddýchnuť si do pekného areálu nášho prístavu.

Čítaj viac

Fotogaléria


Podeľte sa s nami o príjemné a dobrodružné chvíle na palube lodí. Vaše fotografie nás potešia a radi ich zverejníme na našej stránke ako inšpiráciu k plavbe pre ďalšie posádky prístavu Skalica.

Čítaj viac

    Prečo s nami?

  Máme dlhoročné skúsenosti s plavbou, ktoré Vám radi odovzdáme, a na počkanie z Vás urobíme kapitánov lodí.

  Náš skúsený personál sa Vám bude venovať dovtedy, kým sa nebudete na plavbu cítiť 100% pripravení.

  Naše lode majú pravidelný servis a dbáme na to, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a citíli sa bezpečne a pohodlne.

  Počas Vašej plavby sme Vám neodmedzene k dispozícii a v prípade potreby sa k vám vieme obratom dostať.

  Na plavbu Vás vybavíme potrebnými informáciami a mapami, aby Vám neušlo to najzaujímavejšie na Baťovom kanáli.