Požičovňa lodí na Baťovom kanáli
UROBTE SI PEKNÝ A NETRADIČNÝ VÝLET LOĎOU SPOLU S PRIATEĽMI ALEBO SI PRÍĎTE ODPOČINÚŤ DO PRÍSTAVU ĎALEKO OD HLUKU MESTA.
Požičovňa lodí na Baťovom kanáli
UROBTE SI PEKNÝ A NETRADIČNÝ VÝLET LOĎOU SPOLU S PRIATEĽMI ALEBO SI PRÍĎTE ODPOČINÚŤ DO PRÍSTAVU ĎALEKO OD HLUKU MESTA.
Předchozí fotka
Další fotka
Slider

Prvá plavebná ...s nami to zvládne každý!

Máme dlhoročné skúsenosti s plavbou, ktoré Vám radi odovzdáme, a na počkanie z Vás urobíme kapitánov lodí. Náš skúsený personál sa Vám bude venovať dovtedy, kým sa nebudete na plavbu cítiť 100% pripravení. Naše lode majú pravidelný servis a dbáme na to, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a citíli sa bezpečne a pohodlne. Počas Vašej plavby sme Vám neodmedzene k dispozícii a v prípade potreby sa k vám vieme obratom dostať. Na plavbu Vás vybavíme potrebnými informáciami a mapami, aby Vám neušlo to najzaujímavejšie na Baťovom kanáli.

Přehrát video

Naše lode

  • 4-12 členov posádky
  • jednodenné plavby
  • 2 + 2 členov posádky
  • viacdenné plavby
  • 2 členov posádky
  • jednodenné plavby

Sledujte nás na Instagrame

  • Jarné počasie nám praje a prípravy sú v plnom prúde (vody) 😉 Začali sme opravou opotrebených drevených častí v areáli prístavu a čoskoro prídu na rad lode, ktoré po dlhej zime budú prechádzať plavebnou generálkou. ⚓️
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
#pristavskalica #nalodi #batacanal #prvaplavebna #batacanalskalica #baťák #cats #vyletprerodinu #plavby #plavbanalodi #batuvkanal #baťůvkanál
  • Voda pomaly, ale iste priteká do koryta, dúfajme, že sa kanál čím skôr naplní a stane sa opäť domovom pre našu flotilu 🛶🚤⚓️ A samozrejme je od hladiny vody v kanáli závislý aj chod prístavnej budovy. 
Slávnostne sa vody na Batovom kanáli odomknú 1.maja, tak ako každý rok, a od toho dňa bude vodná cesta splavná až do konca septembra. Ak ešte nemáte rezervovanu loď, navštívte naše stránky a vyberte si tu pravú 😉 www.prvaplavebna.sk. .
.
.
#pristavskalica #batacanal #prvaplavebna #batacanalskalica #skalica #uvody #nalodi #baťák
  • Dnes krátka prezentácia Skalice, prístavu a našich aktivít na #zahorackyklubpodnikatelov v Holiči u #jozefii ⚓️
Okrem toho je milé spoznať pri raňajkách 25 nových zaujímavých osobností, získať kontakty a načerpať nové vedomosti z prednášok z aktuálnych oblastí marketingu, digitalizácie či komunikácie. A po skončení mať ešte celý deň pred sebou. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na členstvo v tomto skvelom klube. 
#batacanal #batacanalskalica #skalica #pristavskalica #pristav #networking #holic #zahorackyklubpodnikatelov #prvaplavebna
  • PF 2019 #pf2019 #batacanal #batacanalskalica #batuvkanal #batovkanal #skalica #pristavskalica

Naši skipperi

DSC_4031

Marián Tongeľ

Skipper

Martina Wagner

Skipper

DSC_0540 – kópia

Vlado Šebela

Skipper

Čo hovoria naši zákazníci?

"Plavba po Baťově kanálu byl opravdu hezký zážitek, zvlášť pro rodinu s dětmi. Část z Petrova do Strážnice patří mezi nejhezčí úseky kanálu."
Šíbalová Naďa
sezóna/2017
"Velmi ochotný a vstřícný personál. Bez problému nám vyšli vstříc jak se změnou termínu kvůli špatnému počasí, tak i při úvodním zaškolováním. I když jsem předtím takovouto loď nikdy neřídil, tak vše proběhlo bez problému a jako blbec jsem si nepřipadal 🙂 Plavba po Baťově kanále je skvělý zážitek, jednoznačně doporučuji."
Miloš Voborník
sezóna/2017
"Příjemné zázemí a obsluha, přístavy , které jsme navštívili byly čisté, s čistými záchody a příjemnou obsluhou. Pro nás určitě hezký zážitek."
Dita Šimáková
sezóná/2017

Novinky z Baťáku

VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov a pohody v roku 2018. Radi by sme sa ...

UŽ O PÁR TÝŽDŇOV OTVÁRAME PLAVEBNÚ SEZÓNU

Pozývame Vás na otvorenie plavebnej sezóny v prístave Skalica. Čaká na vás bohatý program, aktivity pre ...